W Rosji trwają właśnie piłkarskie Mistrzostwa Świata. Reprezentacja Polski już za kilka godzin rozegra spotkanie z Senegalem, które będzie pierwszym meczem Biało-Czerwonych na turnieju. Na miejscu obecni są już nie tylko kibice oraz dziennikarze, ale także polskie WAGs.
Lewandowska i Jaunat już gotowe
WAGs to określenie używane początkowo przez brytyjską prasę dla nazywania żon i dziewczyn angielskich piłkarzy. Termin w ostatnich latach zyskał sporą popularność i stał się powszechny. „WAGs” spopularyzowało się w 2006 roku podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej odbywających się w Niemczech. W Polsce to określenie odnosi się do partnerek i żon kadrowiczów.
Roberta Lewandowskiego w Rosji będzie dopingowała żona Anna, która na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z lotniska. Na miejscu jest już partnerka Celia Jaunat. Narzeczona Grzegorza Krychowiaka aktywnie wykorzystuje czas i zwiedza Moskwę, gdzie Polacy rozegrają swój mecz z afrykańską drużyną. Pozostali piłkarze też z pewnością mogą liczyć na wsparcie swoich ukochanych, które w mediach społecznościowych publikują zdjęcia z partnerami lub chwalą się swoją obecnością na meczu towarzyskim z Litwa, który był ostatnim spotkaniem Biało-Czerwonych przed wyjazdem do Rosji.
Czytaj też:
NA ŻYWO: Polska - Senegal
Żony i partnerki reprezentantów Polski. Oto polskie WAGs