Walka z rakiem, wojna o samorządy i kombinacje Kijowskiego. O czym piszemy w nowym „Wprost”?
Dodano:
„Obiecałam, że opowiem o raku” – mówiła w rozmowie z „Wprost” Anna Wyszkoni. Piosenkarka przyznała, że pierwsze pytanie, jakie zadała lekarzowi po operacji, brzmiało: „Czy będę mogła śpiewać?”. Zobacz, o czym jeszcze piszemy w nowym numerze tygodnika.
Ponadto Eliza Olczyk i Joanna Miziołek piszą o czarnych chmurach nad samorządami. „Dobra zmiana zawitała do samorządów, które uważają, że wcale nie wychodzi im to na dobre. I konflikt gotowy”. Z kolei Szymon Krawiec wraca do sprawy lidera KOD Mateusza Kijowskiego.
W nowym „Wprost” znajdzie się również dodatek specjalny dla ludzi biznesu i zainteresowanych nim – Business gate.
Ponadto w numerze:
-
Zagrożone budżety szpitali i samorządów, dziesiątki tysięcy osób bez pracy lub w szarej strefie – tak wyglądają efekty wprowadzenia minimalnej godzinowej stawki wynagrodzenia. O sprawie pisze Artur Grabek.
-
Prawda kontra fałsz, czyli cicha walka o umysły. Wojna informacyjna wkroczyła w nowy etap i dotyczy to również Polski. Tekst Dominika Skokowskiego.
-
Najlepsze marki nigdy nie zaczynały się od pomysłu, by stworzyć wielką markę. Zaczynały się od pytania, jaki wspaniały produkt lub usługę możemy zaoferować. O sztuce zakładania biznesu pisze Grzegorz Sadowski.
-
Kamil Stoch musi pracować przez dwa miesiące, żeby zarobić dniówkę Roberta Lewandowskiego. To przepaść – pisze Karol Wasilewski.
-
Blitzkrieg Trumpa. Trwają gorączkowe próby stworzenia wspólnego europejskiego frontu w odpowiedzi na protekcjonistyczną politykę USA. Europie będzie jednak trudno przemówić jednym głosem. O sprawie pisze Anna Gwozdowska.