Dzieci za pieniądze, jak PiS i PO płacą za poparcie w sieci i alfabet Andrzeja Dudy. Co w nowym „Wprost”?
Dodano:
„Dzieci za pieniądze” - w Polsce bez problemu można kupić plemniki, komórki jajowe czy wynająć brzuch. Kulisy tego procederu odsłania Paulina Socha-Jakubowska. Ponadto w numerze m.in. wywiad z Markiem Suskim, kulisy manipulacji politycznych w internecie oraz raporty: o świadczeniach na dzieci i chorobach cywilizacyjnych.
Spis treści numeru 32/33/2017:
Nowy numer „Wprost” zapowiada redaktor naczelny Jacek Pochłopień:
„Chociaż prawo zabrania handlu nasieniem i jajeczkami, wystarczy kilka godzin, by w internecie znaleźć dawców komórek rozrodczych lub brzuch do wynajęcia” – o sprawie w tekście z okładki pisze Paulina Socha-Jakubowska.
Ponadto w numerze:
-
Sieć na zamówienie. Lajki na sprzedaż kupowane przez polityków. Boty popierające PO i trolle działające na rzecz PiS. Szymon Krawiec ujawnia, jak wielka polityka wchodzi do internetu, by manipulować opinią publiczną.
-
Alfabet Andrzeja Dudy - Eliza Olczyk podsumowuje dwa lata prezydentury w subiektywnym alfabecie
-
„Niemcy ciągle nie wyrównali rachunków”
- mówi w rozmowie z Elizą Olczyk i Joanną Miziołek poseł PiS Marek Suski.
-
Widmo dekoncentracji krąży po mediach - dziennikarki polityczne "Wprost" kreślą tło jesiennej bitwy o media, do której szykuje się PiS.
-
Uchodźcy chcą być Polakom potrzebni. To nic, że czasem ktoś ich opluje lub nazwie terrorystą. Bo zdarzają się dobre chwile - o realiach życia uchodźców w Polsce pisze Agata Jankowska.
-
Jak zdobyć pieniądze na dzieci? - poradnik o 500+ i nie tylko.
- Wielki Brat w telefonie - Są firmy, które handlując danymi, robią świetny interes. Bo wiedzą o nas więcej niż własna rodzina. O sposobach i metodach ich działania pisze Karol Wasilewski.
- Raport: Piętno cywilizacji
- Papierosy jak rosyjska ruletka
- Pięć nieznanych prawd o cukrzycy
- Żyj bez bólu
- Sprawa wagi ciężkiej
-
Bicz Boży w Chinach - Jezus odrodził się w Chinach jako kobieta. O jej wyznawcach, którzy od ponad 20 lat próbują zgładzić biblijnego czerwonego smoka, utożsamianego z partią komunistyczną, pisze Jakub Mielnik.
-
Maski Casanovy - Chciał być filozofem i sławnym pisarzem, w pamięci potomnych zapisał się jako uwodziciel wszech czasów. Nieznane oblicze Casanovy przybliża Leszek Bugajski.
-
Luc Besson, autor „Nikity” i „Leona zawodowca”, zrobił „Valeriana i Miasto Tysiąca Planet” – najdroższy nieamerykański film w historii. W wywiadzie z Dawidem Muszyńskim mówi, czemu ludzie boją się zmian.
- Kocham cię, Polsko - międzynarodowe sławy, które doceniają nasz kraj.
Te oraz wiele innych materiałów na łamach najnowszego wydania tygodnika „Wprost”, które 7 sierpnia trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a 6 sierpnia od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.