Jay i Kateri zaczęli spotykać się już w liceum. Na ślubnym kobiercu stanęli w 1993 roku, jeszcze przed rozpoczęciem nauki na uniwersytecie stanowym Ferris. Przed ukończeniem edukacji doczekali się trzech synów, ale mimo to oboje uzyskali stopnie naukowe. Kateri jest magistrem pracy socjalnej, a jej mąż prawnikiem i właścicielem firmy geodezyjnej.
„Najwspanialszy prezent”
Małżeństwo mieszka w Lakeview na terenie amerykańskiego stanu Michigan. Jeszcze do niedawna byli rodzicami 14 synów, z których najstarszy ma 28 lat. Kilka dni temu na świat przyszła jednak najmłodsza pociecha pary 45-latków – podaje The Guardian. Maggie Jayne jest pierwszą córką małżeństwa, które w rozmowie z mediami wyraziło już „szczęście i podekscytowanie” z powodu narodzin dziewczynki. – Ten rok będzie pamiętny z wielu powodów, ale Maggie jest najwspanialszym prezentem, jaki mogliśmy sobie wyobrazić – podkreślił Jay.
Co ciekawe, cała rodzina regularnie pojawia się w lokalnych wiadomościach. Małżeństwo ma nawet swój autorski program o nazwie „14 Outdoorsmen”, który po przyjściu na świat małej Maggie może wymagać małej modyfikacji w nazwie.
Czytaj też:
Rodzina przygarnęła dwa olbrzymie psy. Razem ważą ponad 140 kg
Rodzina Schwandt właśnie się powiększyła. Po 14 synach czas na córkę