Brexit spowodował, że Polacy coraz częściej czują się na Wyspach intruzami. Pytanie: czy wracać do Polski, czy szukać pracy w innych krajach UE? - o sytuacji Polaków na Wyspach po decyzji o Brexicie pisze Jakub Mielnik.
Elizabeth Kardynal o tym dlaczego część Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii poparła wyjście tego kraju z UE.
– Nerwowe naciskanie na szybkie wyjście Wielkiej Brytanii z UE nie ma żadnego sensu. To jest proces, na który ani Niemcy, ani Francja, ani inne kraje zakładające kiedyś Unię nie mają żadnego wpływu – mówi Mark Leonard, szef European Council on Foreign Relations w rozmowie z Jakubem Mielnikiem. Cały wywiad w najnowszym numerze "Wprost".
O skutkach Brexitu dla Polski m.in w kontekście szczytu NATO mówi szef BBN Paweł Soloch w rozmowie z Edytą Żemłą
– Chciałabym nadal przekazywać rzetelne informacje na temat Polski, żeby nikt juz nie kwestionował demokracji w naszym kraju. O tym jak poprawić wizerunek Polski Anna Maria Anders w rozmowie z redaktorem naczelnym Tomaszem Wróblewskim.
„Być może dzięki amerykańskim agencjom wywiadu dowiemy się wreszcie, którzy politycy w Europie siedzą u Rosjan w kieszeni” - Jarosław Giziński o trollach i przyjaciołach Władimira Putina.
Marcin Dzierżanowski o tym jak od śmierci Jana Pawła II katolicyzm młodych Polaków bardzo się zmienił. Subiektywny przegląd najciekawszych nurtów religijności młodych Polaków ubrany w formę alfabetu.
„Twórcy Pudelka, handlarz walutą i producent uszczelek ”– o tym kto jeszcze znajdzie siew poczekalni listy "100 najbogatszych" pisze Szymon Krawiec.
Marcin Cichoński zastanawia się komu zależy na tym, aby w polskich rozgłośniach radiowych można było usłyszeć znacznie więcej polskich przebojów.
Te i wiele innych ciekawych artykułów w najnowszym numerze "Wprost", który w wersji cyfrowej będzie dostępny już w niedzielę od godziny 20.00, a jutro trafi do kiosków i salonów prasowych w całym kraju.