Lucyna Kirwil i Jerzy Bralczyk o mowie miłości nie tylko na Walentynki, kogo się boi lider PO Grzegorz Schetyna, przyszłość Orlenu w pięciu lekcjach i Zofia Romaszewska o tym, że Misiewicze rodzą się same. O czym jeszcze przeczytać można w najnowszym wydaniu tygodnika?
W czwartek 14 lutego będziemy obchodzić Walentynki. Z tej okazji, o tym, w jaki sposób różnica zdań przeradza się w kłótnię małżeńską i jak z niej wybrnąć – pokazują na własnym przykładzie psycholog Lucyna Kirwil i językoznawca Jerzy Bralczyk, małżonkowie z wieloletnim stażem.
Ponadto w nowym „Wprost”:
-
Lider PO nie ma ostatnio dobrej passy. W sondażach jego partii depcze po piętach Wiosna Roberta Biedronia, a opozycja krzywi się na wspólny start w wyborach do PE. O tym, kogo się boi Grzegorz Schetyna, piszą Joanna Miziołek i Eliza Olczyk.
-
Widziane z Pałacu Prezydenckiego. W rozmowie z Olgą Wasilewską i Marcinem Dzierżanowskim legendarna działaczka KOR, doradczyni prezydenta RP Zofia Romaszewska mówi, że własny obóz polityczny nie okazuje Andrzejowi Dudzie wystarczającego szacunku.
-
Paulina Socha-Jakubowska o tym, że Polacy pokochali urządzenia szpiegowskie i nie wahają się ich używać, nierzadko ryzykując konflikt z prawem.
-
Podkopywany od lat mit o doskonałej jakości polskiej żywności runął ostatecznie? W nowym numerze Agata Jankowska pisze o wyborach spragnionych zdrowego jedzenia.
-
Karol Wasilewski o chorym mięsnym biznesie. Mimo afery skupujący mięso nienadające się do skupu działają w najlepsze. Prowokacja „Wprost” to potwierdza. Więcej – w nowym numerze.
-
Miał być rajem dla przedsiębiorców. Dziś zgotowano im tam piekło. Jak ucierpiały polskie interesy w Iranie? O tym w nowym „Wprost” pisze Szymon Krawiec.
-
„Czy Netflix, który zrewolucjonizował sposób, w jaki oglądamy filmy i właśnie idzie po Oscary, okaże się dla telewizji tym, czym komórka dla pagera – zabójcą?” – nad tym zastanawia się w swoim tekście Magdalena Gryn.
-
Ostatnie miesiące w Orlenie to czas strategicznych decyzji i inwestycji. O przyszłości największej polskiej firmy w pięciu lekcjach pisze redaktor naczelny „Wprost” Jacek Pochłopień.
-
Krzysztof Kwiatkowski o tym, że reżyserzy coraz częściej pokazują na ekranie obrazy wykluczenia i przemocy wobec czarnoskórych. Więcej na ten temat w tekście „Bękarty Ku Klux Klanu”.
-
– Normalny człowiek nigdy nie jest w pełni zadowolony ze swojej pracy – mówi gwiazdor „Leona zawodowca” Jean Reno. Cały wywiad w nowym "Wprost".
- Z okazji Walentynek w nowym numerze piszemy o trendach dla zakochanych i o tym, że w seksie modna jest edukacja.
Te oraz wiele innych materiałów przeczytasz w 7/2019 wydaniu tygodnika Wprost .
Archiwalne wydania tygodnika Wprost dostępne są w specjalnej ofercie WPROST PREMIUM oraz we wszystkich e-kioskach i w aplikacjach mobilnych App Store i Google Play.