Platforma Obywatelska z Nowoczesną w czasie kampanii samorządowej zaliczyły małą wpadkę zaczynając objazd Warszawy komunikacją miejską. Przypomnijmy, że politycy Koalicji Obywatelskiej publicznymi środkami transportu jeżdżą w Warszawie od kilku tygodni.
Jeden z dziennikarzy opisuje zabawną scenkę. – Tuż po konwencji politycy Koalicji Obywatelskiej byli z nami umówieni na bulwarach nad Wisłą. Ale jechali autobusem i wysiedli nie na tym przystanku co trzeba. Zamiast wrócić autobusem szli na piechotę. Czekaliśmy na nich pół godziny zanim do nas dotarli. Ale byli z siebie niezwykle zadowoleni, jakby podróż autobusem była przygodą – opowiada rozbawiony dziennikarz. Przynajmniej w czasie kampanii politycy poznają Warszawę.
Czytaj też:
Prezydent Ostrołęki zganiony przez PiS. Zakazał „Kleru” bez konsultacji z partią
Archiwalne wydania tygodnika Wprost dostępne są w specjalnej ofercie WPROST PREMIUM oraz we wszystkich e-kioskach i w aplikacjach mobilnych App Store i Google Play.