typ I:
Przemęczeni, czyli Przepracowani Kawosze
Jest ich najwięcej. Z rana wyglądają tak, jakby się w ogóle nie kładli spać. Są zmęczeni i przeciążeni obowiązkami. I, co najbardziej dla nich charakterystyczne, zapominają dbać o siebie. Mają świadomość prowadzenia niezdrowego trybu życia, ale nie potrafią tego zmienić. Przemęczeni mają do 44 lat, częściej są to kobiety, przeważnie mieszkają w dużych miastach i wychowują dzieci.
typ II:
Zmęczeni, czyli Zestresowani Zawodowcy
Należy do nich jeden procent Polaków. To często mężczyźni pracujący, choć część jest już na emeryturze. Lubią swoją pracę, są w nią zaangażowani, jednocześnie jednak czują, że tempo życia nieco ich przytłacza. Nie są przeciążeni domowymi obowiązkami, więc mają czas dla siebie. Rzadko jednak aktywnie wypoczywają – wolą leżenie przed telewizorem. Niezbyt też interesuje ich stan własnego zdrowia.
typ III:
Znużeni, czyli Ambitnie Rozpędzeni
To stosunkowo młodzi ludzie (część z nich nie ukończyła 34 lat). Pracują zawodowo, nie czują się przytłoczeni, zmęczeni czy zestresowani pracą, ale narzekają na jej monotonię. „Znużeni” odczuwają przede wszystkim niechęć do działania. Nie są zbyt aktywni, w czasie wolnym preferują siedzenie przed telewizorem lub po prostu sen.
Archiwalne wydania tygodnika Wprost dostępne są w specjalnej ofercie WPROST PREMIUM oraz we wszystkich e-kioskach i w aplikacjach mobilnych App Store i Google Play.